جواب سونوگرافی هافبک ملی‌پوش پرسپولیس به دست کادر پزشکی این تیم رسیده است.

مصدومیت وحید امیری تنها یازده دقیقه بعد از حضورش در زمین مقابل استقلال تاجیکستان نگرانی‌های زیادی در خصوص او به‌وجود آورده چرا که این بازیکن بعد از 7 هفته دوری از میدان تازه شرایط بازی پیدا کرده بود.

بعد از مصدومیت وحید امیری از ناحیه همسترینگ گفته شد به احتمال زیاد این بار دوری او از میدان طولانی‌تر خواهد شد اما کادر پزشکی پرسپولیس برخلاف شایعات مطرح شده اعتقاد دارد این مصدومیت سنگین نیست.

مصدومیت امیری در همان پای قبلی یعنی پای چپ او و عضله همسترینگ است اما یک تفاوت با مصدومیت قبلی وجود دارد که همین نکته می‌تواند امیدوارکننده باشد. عضله همسترینگ از سه ماهیچه نیم وتری، نیم غشایی و دوسررانی تشکیل شده که مصدومیت جدید در ماهیچه متفاوتی نسبت به مصدومیت طولانی قبلی است.

در عین حال در اولین اقدام امیری برای انجام سونوگرافی و ام آر آی اعزام شد که جواب سونوگرافی به دست کادر پزشکی پرسپولیس رسیده و چنانچه گزارش ام آر آی هم در اختیارشان قرار بگیرد، با تطبیق این دو گزارش میزان مصدومیت و دوری این بازیکن از میدان مشخص خواهد شد.

پرسپولیسی‌ها معتقدند شرایط زمین چمن شهر دوشنبه در مصدومیت مجدد امیری تاثیرگذار بوده است چرا که این بازیکن تمام تست‌های پزشکی لازم برای بازگشت به میدان را طی کرده بود ولی در زمین چمن خشک با شرایط خاصی مواجه شد.

source

توسط