برای انتخاب خودرو؛

صنعت ماشین: مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی از فردا (۱۶ آبان) برای انتخاب خودرو باز خواهد بود.

به گزارش صنعت ماشین،

 مهدی تقدسی با بیان اینکه انتخاب خودرو وارداتی از طریق سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی برای نوبت سوم، فعال خواهد شد، افزود: متقاضیان تا روز پنجشنبه (18 آبان) فرصت دارند با مراجعه به سامانه خودرو‌های وارداتی به نشانی https://saleauto.ir/ خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

وی ادامه داد: در این مرحله متقاضیان می‌توانند سه اولویت از سبد محصولات اعلامی را انتخاب کنند و پس از فراخوان خودروساز وجه خود را واریز کنند.

به گفته تقدسی؛ هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان قبلی است.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه در این مرحله 6 خودرو عرضه خواهد شد؛ افزود: 4 خودرو قیمت قطعی و 2 خودرو قیمت علی الحساب دارند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اضافه کرد: خودروی جتا VS7 و جتا VS5 از شرکت ماموت خودرو، کیا سونت از کوشا خودرو، زوتی DL5 از پارس خودرو با قیمت قطعی و فیات 500 از شرکت پارسیان موتور مانلی و سوزوکی سیاز از شرکت راسا موتور خاورمیانه با قیمت علی الحساب عرضه می‌شود.

باز شدن سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی از فردا

source

توسط