برخورد یک تریلی کامیون با اتوبوس حامل دانش‌آموزان در اوهایو آمریکا دست‌کم ۳ کشته و ۱۵ زخمی بر جا گذاشت.

به گزارش آسوشیتدپرس، اندکی پس از ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی اتوبوس حامل دانش‌آموزان مدرسه‌ای در شرق اوهایو توسط یک تریلی به عقب منحرف شد. در مجموع ۵۷ نفر در این اتوبوس حضور داشتند. 

به گفته مقام‌های محلی دست‌کم ۳ نفر در این حادثه کشته و ۱۵ نفر هم راهی بیمارستان شده‌اند. این اتوبوس در حال انتقال دانش‌آموزان از مدرسه محلی دره توسکاراواس به سمت یک کنفرانس انجمن هیات مدیره مدارس در کلمبوس اوهایو بود. 

مقام‌های مدرسه می‌گویند که در تماس با مقام‌های محلی هستند تا علت وقوع این حادثه را متوجه شوند. همچنین به گفته مسئولان کسانی که در این حادثه زخمی شده‌اند به سرعت به مراکز درمانی منتقل شده‌اند. هنوز مشخص نیست دلیل بروز این حادثه دلخراش چه بوده است. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

به گزارش رسانه‌های محلی این اتوبوس در جاده بین ایالتی ۷۰ غربی و در شهرستان لیکینگ در حال حرکت بوده که این حادثه رخ داده سات. شان گریدی، مدیر مرکز مدیریت اضطراری این شهرستان در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس تعداد تلفات و مجروحان اعلام شده را تایید و گفته هنوز اطلاع دقیقی در خصوص وضعیت آسیب دیدگان در دست نیست اما تمام آنها به بیمارستان منتقل شده‌اند.

source

source

توسط