به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، پس از طرح 4 سوال کارگروه نظارت بر قراردادها از باشگاه استقلال پیرامون وضعیت قراردادی کوین یامگا، گوستاوو بلانکو، مهدی هاشمی نسب و محمدرضا خالدآبادی، مسئولان این باشگاه نیز به جمع آوری دلایل و مستندات خودشان پرداختند.

بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد جدیدترین دفاعیات استقلال، اواخر هفته گذشته در اختیار کارگروه سازمان لیگ قرار داده شده و این کارگروه نیز باید به بررسی توضیحات باشگاه بپردازد که در صورت پابرجا بودن ابهامات یا وجود ایرادات جدید، ضمن اعلام آن به باشگاه پرونده را در اختیار کمیته انضباطی قرار خواهد داد.

با اینحال هنوز چیزی به باشگاه استقلال اعلام نشده و از طرفی، پرونده‌ای هم هنوز در اختیار کمیته انضباطی قرار نگرفته است.

باشگاه استقلال که پیش از این نیز در مورد این سوالات به کارگروه سازمان لیگ توضیحاتی را ارائه کرده بود، در جدیدترین دفاعیات خود به رفع مشکلات بندهای مختلف در این پرونده پرداخت و اکنون در انتظار بررسی مجدد کارگروه سازمان لیگ و اعلام نتیجه است.

ضمن اینکه درصورت ارسال پرونده به کمیته انضباطی، روند کار در این کمیته نیز به این صورت است که تمام جزئیات، سوالات کارگروه و توضیحات استقلال را بررسی و سپس از مسئولان این باشگاه برای شنیدن دفاعیاتشان دعوت خواهد کرد. 

هرچند که هنوز زمان اعلام نتیجه نهایی توسط کارگروه و ارسال احتمالی این پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص نیست اما مدیران باشگاه استقلال معتقدند آمادگی لازم برای دفاع از توضیحات‌شان در این کمیته را نیز دارند.

انتهای پیام/

source

توسط