به نظر Alan Wake 2 نتوانسته در لیست بازی‌هایی که این ماه پلیرهای فعال زیادی داشته‌اند قرار بگیرد و یکی از دلایل آن، عرضه نشدن بازی به صورت فیزیکی است.

ماه اکتبر بازی‌های پرفروشی در کشور ایالت متحده عرضه شدند؛ عنوان‌هایی مانند Marvel’s Spider-Man 2 و Super Mario Bros. Wonder توانستند به فروش خوبی دست پیدا کنند؛ با این حال، با تعجب فراوان Alan Wake 2، آخرین ساخته‌ی استودیوی رمدی (Remedy Entertainment)، در جدول پرفروش‌ها قرار نگرفت.

کارگردان اجرایی و آنالیزگر وبسایت Circana، به تازگی به فروش کم این بازی طی محاسبات این وبسایت اشاره کرده است و در ادامه گفت که در این وبسایت، فروش‌های دیجیتالی محاسبه نمی‌شوند؛ اما بازی موفق نشده است در ماه اکتبر، در میان ۱۵۰ بازی با بیشترین تعداد پلیرهای فعال قرار گیرد.

البته که یکی از دیگر دلایل آن می‌تواند مرتبط با این باشد که Alan Wake 2 در انتهای سرشماری ماه اکتبر وارد لیست شمارش شده است. همچنین این بازی احتمالا در ماه نوامبر و دسامبر پلیرهای فعال بیشتری داشته باشد.

ناشر و سازنده‌ی این بازی فعلا هیچ اطلاعاتی را از آمار فروش Alan Wake 2 منتشر نکرده‌اند و این بازی تنها به صورت دیجیتالی برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و PC عرضه شده است.

با این حال، باید صبر کرد و دید در نهایت تعداد پلیرهای بازی در ماه‌های آینده به چه صورت خواهد بود.

source

توسط