رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ از سوی دولت به مجلس در روز سه شنبه ۳۰ آبان، بر لزوم پایان رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه کشور طی هفته جاری تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان جلسه نوبت عصر روز یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ صحن مجلس با تاکید بر لزوم اتمام رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه طی هفته جاری، اظهار کرد: امشب بلافاصله بعد از نماز جلسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم باید تشکیل شود تا موارد ارجاعی را رسیدگی کند.

وی افزود: به این دلیل که کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ باید تشکیل شود، کمیسیون‌های تخصصی باید طی ساعت ۱۲ تا ۱۴ فردا جلسات خود را برگزاری کنند؛ چراکه در ساعت ۱۴ باید جلسه صحن برگزار شود.

رئیس مجلس با بیان اینکه «روز سه شنبه (۳۰ آبان) تحویل بودجه سال ۱۴۰۳ را داریم»، ادامه داد: اگر رسیدگی به برنامه تا روز سه‌شنبه به پایان نرسد، چاره ای نداریم جز اینکه روز چهارشنبه هم جلسه داشته باشیم و بعد از آن نمایندگان یک هفته به سرکشی از حوزه‌های انتخابیه خود بپردازند؛ بر همین اساس حتماً رسیدگی به لایحه برنامه هفتم در کمیسیون تلفیق و صحن باید تا سه شنبه به پایان برسد ولو اینکه جلسات به صورت سه شیفت برگزار شود.

انتهای پیام

source

source

توسط