فروش پاییزی استیم در راه است

شرکت Valve به تازگی تایید کرد که فروش پاییزی سال ۲۰۲۳ استیم از تاریخ ۲۱ نوامبر در ساعت ۱۰ صبح به وقت آمریکا مصادف با ۳۰ آبان ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران آغاز می‌شود و در ۲۸ نوامبر (۷ آذر) به پایان می‌رسد.

در جشنواره پاییزی استیم که یکی از بزرگ‌ترین حراجی‌های فروش این پلتفرم به حساب می‌آید، عناوین متعددی تخفیف خواهند خورد. اگرچه به احتمال زیاد خبری از تخفیف‌های بالا برای بازی‌های جدید نخواهد بود.

تریلر معرفی فروش پاییزی را می‌توانید در یوتیوب مشاهده کنید.


مطلب پیشنهادی:بازی های رایگان استیم، اپیک گیمز، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس + بهترین تخفیف‌ها [هفته آخر اردیبهشت ۱۴۰۲]همین حالا با قیمت کمتر یا کاملا رایگان بازی کنید
بازی های رایگان استیم، اپیک گیمز، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس + بهترین تخفیف‌ها [هفته آخر اردیبهشت ۱۴۰۲]

شاید برای عده‌ای از دوستداران، از همه چیز مهم‌تر، جوایز استیم باشد که انتخاب نامزدها در همین جشنواره برگزار می‌شود و کاربران می‌توانند به عناوین مورد علاقه خود رای دهند. کاندید کردن بازی‌ها به شما XP و یک نشان برای پروفایل استیم اعطا می‌کند.

استیم

دسته بندی‌های همیشگی مراسم مانند Game of the Year, Labor of Love, Better with Friends, Outstanding Story-Rich Game و موارد دیگر حضور دارند که البته امسال یک دسته جدید به نام «بهترین بازی در استیم دک» نیز به لیست اضافه شده است.

هنگامی که فروش پاییزی استیم فعال شد، می‌توانید صفحه اصلی آن را بررسی کنید. جوایز دیگری که در هفته‌های آینده شاهد آن خواهیم بود، The Game Awards 2023 است که در روز ۷ دسامبر در شهر لس آنجلس برگزار می‌شود.

بازی‌های Alan Wake 2 و Baldur’s Gate 3 هر کدام با ۸ نامزدی، پیشتاز هستند. برای مشاهده لیست کامل نامزدها به اینجا سر بزنید.


مطلب پیشنهادی:با پول استیم دک چه چیزهایی می‌توانیم بخریم؟
با پول استیم دک چه چیزهایی می‌توانیم بخریم؟


اینترنت چطور دنیای گیم رو تغییر داده؟

ریمستر بازی The Last of Us Part 2 توسط تیمی از استخدامی‌های جدید ساخته می‌شود - ویجیاتو

source

توسط