برنامه فروش خودرو جدید KMC X5، پس از اعلام قیمت این خودرو از سوی شورای رقابت، به زودی توسط شرکت کرمان موتور به اجرا درخواهد آمد. این خودرو با قیمت ۱میلیارد و ۳۲۹میلیون و ۱۰۰هزار تومان وارد بازار خواهد شد. به گزارش خودرودیلی، در این خودرو که به‌نوعی یک فیس‌لیفت ماژور برپایه JAC S5 آشنای بازار کشورمان به حساب می‌آید، زیبایی توام با قدرت، مهمترین ویژگی ظاهری است که در اولین مواجهه، جلب نظر خواهد کرد.

هم در نمای جلو، و هم در نمای عقب، کی‌ام‌سی ایکس۵ کاملا متماوت از JAC X5 جلوه می‌کند و این، میسر نمی‌شد، مگر با بازطراحی کامل عناصر تشکیل دهنده این نما ها. رینگ های ۱۸ اینچی با ترکیب تریم کروم برس خورده و مشکی پیانویی، چراغ های جلو و عقب با فناوری LED، چراغ های پیوسته عقب به همراه سانروف پانارومیک دو تکه با قابلیت تشخیص مانع و سیستم پاور سانروف از جمله ویژگی های ظاهری خودرو KMC X5 می‌باشند.

فروش خودرو جدید KMC X5 کرمان موتور، به‌زودی ...

امکانات کی‌ام‌سی ایکس۵

کی‌ام‌سی ایکس۵ در فضای داخلی نیز با یک رویکرد نو، طراحی شده و در بدو ورود به کابین، مجموعه مدرنی را پیش روی خود خواهد دید که به خوبی از ترند های روز طراحی و چیدمان داخلی خودروها، پیروی می‌کند.

در این فضای به‌روز و جادار، سطح خوبی از امکانات رفاهی ارائه شده مثل سیستم صوتی با ۱۰ بلندگو و یک ساب ووفر، سیستم اطلاعات و سرگرمی با نمایشگر ۱۲.۸ اینچ، پشت‌آمپر دیجیتال هفت اینچی، نورپردازی داخل بلندگو های جلو با قابلیت انتخاب از بین رنگ های مختلف، تهویه مطبوع الکترونیکی با پنل کنترلگر لمسی، کنسول میانی مجهز به سرد کن (CoolBox) و صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی در شش جهت به همراه گرمکن و حافظه تنظیمات.

فروش خودرو جدید KMC X5 کرمان موتور، به‌زودی ...

در خصوص تجهیزات و امکانات KMC X5 می‌توان به بهره‌مندی این خودرو از دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم کنترل حرکت در سربالایی HAC، هشدار چشمک‌زن چراغ عقب در هنگام ترمز ناگهانی ESS، سیستم پایش فشار باد تایرها (TPMS)، حافظه آینه های جانبی (متصل به حافظه صندلی راننده)، ترمز پارک برقی، کروز کنترل و فرمان چرمی D-cut نیز اشاره کرد که تجربه یک رانندگی آسان، راحت و ایمن را به راننده و سرنشینان، خواهند داد.

موتور و قوای محرکه KMC X5

خودرو کی‌ام‌سی ایکس‌۵، از یک موتور ۱۵۰۰ سی‌سی توربو شارژ با قابلیت پاشش مستقیم سوخت (GDI) و استاندارد آلایندگی یورو ۵ بهره می برد که ۱۷۲ اسب بخار قدرت با حداکثر گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر دارد. این خودرو به یک جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک دو کلاچ DCT تجهیز شده است و دارای سیستم فرمان برقی EPS می باشد که سیستم ترمز جلو دیسکی خنک شونده و عقب دیسکی است.

فروش خودرو جدید KMC X5 کرمان موتور، به‌زودی ...

قیمت و زمان فروش KMC X5 کرمان موتور

همانطور که اشاره شد، پیرو اعلام قیمت شورای رقابت و تصویب قیمت حدودا ۱میلیارد و ۱۳۶میلیون و ۲۴۲هزار تومانی برای این خودرو در شورای رقابت (بدون احتساب هزینه های قانونی نظیر شماره‌گذاری، مالیات و بیمه)، برنامه فروش KMC X5 به زودی توسط کرمان موتور به اجرا درخواهد آمد. قیمت نهایی برای مصرف‌کننده نیز با احتساب تمامی هزینه های قانونی، ۱میلیارد و ۳۲۹میلیون و ۱۰۰هزار تومان اعلام شده است.

برای اطلاع از دیگر مشخصات و امکانات خودرو کی‌ام‌سی ایکس۵ می توانید به سایت شرکت کرمان موتور مراجعه کنید.

انتهای پیام

source

توسط