یکی از دغدغه‌های هرساله کادر فنی پرسپولیس در فصل سرد سال استفاده از زمین تمرین رزرو برای تیم بوده است.

بازیکنان پرسپولیس در نامه خود خطاب به هواداران یکی از کمبودهای تیم‌شان را نداشتن زمین رزرو مناسب عنوان کردند. اتفاقی که تقریبا هر سال با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و تمرین در شرایط بارانی روی زمین شهید کاظمی چمن آن را خراب می کند.

سال گذشته پرسپولیس با ورزشگاه نفت تهرانسر به توافق رسید و قرار شد چند جلسه تمرین در آنجا برگزار کند اما مسئولان این ورزشگاه هم اجازه بازی تدارکاتی در آن زمین را نمی‌دادند و تیم یحیی نتوانست به اندازه لازم از این زمین استفاده کند.

حالا باشگاه پرسپولیس دنبال زمین تمرین رزرو برای تمرینات تیم اول است تا هم از زمین ورزشگاه شهید کاظمی محافظت شود هم اینکه یحیی و کادر فنی بتوانند تمرینات‌شان را مرتب و منظم برگزار کنند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای این منظور زمین شماره 6 ورزشگاه آزادی که تیم گل گهر در آن تمرین می‌کند و البته ورزشگاه صنایع دفاع را در نظر گرفته‌اند. ورزشگاه صنایع دفاع همان زمینی است که مدتی استقلال و تیم‌های دیگر لیگ برتری در آن تمرین می‌کردند و البته صباباتری در زمان مربیگری و بازیگری یحیی گل‌محمدی در این زمین تمریناتش را انجام می‌داد.

گفته می‌شود احتمال توافق با مسئولان صنایع دفاع برای اجاره این زمین کمی ضعیف‌تر است و شاید پرسپولیس برای انجام برخی تمرینات خود به زمین شماره 6 آزادی برود اما باشگاه منتظر است تا یحیی گل‌محمدی در این‌باره نظر نهایی‌اش را اعلام کند.