عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد در دومین نشست هم‌اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر یزد و شهردار و مدیران شهرداری یزد با اشاره به آغاز به افتتاح رسمی سالن جلسات شهرداری یزد وجود چنین مجموعه‌ای برای شهرداری را ضروری دانست و گفت: اعضای شورا نهایت هماهنگی با شهرداری را دارند و در حال حاضر هیچ گونه لایحه‌ای که از سوی شهرداری به شورای شهر ارسال شده و معطل شده باشد نداریم و تنها سه لایحه در دست اقدام است که هنوز زمان نگذشته و در جلسه آتی شورای شهر مورد بحث قرار می‌گیرد.

 او افزود: در طول فعالیت این شورا با وجود تمام سختی‌های که وجود داشت، با تلاش تمام بخش‌های شهرداری و شورا می‌توانیم بگوییم که آنچه در توان بوده برای خدمت به مردم اجرا شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه اعتبارات شهرداری سال گذشته صرف خسارات سیل، تقویت سیل بند‌ها و لوله‌گذاری‌ها شد اظهار داشت: در بخش‌های مختلف از جمله آسفالت، خرید تجهیزات و موارد مختلف پروژه‌های عمرانی و فرهنگی و اجتماعی خدمات بسیار قابل توجهی انجام گرفته است.

سیفی با بیان اینکه در بسیاری از طرح اصلاح هندسی میادین و چهار راهها، پیش از شروع به شهرداری گلایه‌های زیادی می‌شد گفت: در تمامی پروژه‌ها از جمله میدان معلم، چهار راه بعثت، میدان بعثت، میدان ریاضی و میدان اطلسی با وجود تمام هجمه‌ها و انتقادات پیش از اجرای کار، الان نتیجه بسیار خوبی را شاهد بودیم و رضایت مردم را در پیش داشته است.

او خاطرنشان کرد: بحث رینگ شهری یزد یکی دیگر از مواردی بود که به دلیل حجم بسیار بالای اعتبارمورد نیاز، افراد زیادی به شهرداری و شورا اعلام می‌کردند که این پروژه را شروع نکنیم، اما این کار در شهر یزد شروع شد و کار به خوبی در حال انجام است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد به حجم بسیار بالای آسفالت انجام شده در شهر یزد اشاره کرد و گفت: ۸۵۰ هزار متر مربع آسفالت از ابتدای سال تا کنون در نقاط مختلف شهر یزد در طول یکسال انجام شده در نوع خود بی نظیر بوده و شاید نمونه آن در دوره‌های مختلف شهرداری یزد وجود نداشته است.

سیفی تصریح کرد: با وجود تمام کار‌های ارزشمندی که در سطح شهر یزد انجام گرفته، توقع همچنان بسیار بالاتر است و انتظار داریم که در راه خدمت رسانی به مردم تلاش‌ها و خدمات روز به روز بیشتر شود.

source

توسط