به نظر قرار بوده است تا نسخه‌ی اولیه بازی Left4Dead، یک ماد از Counter-Strike باشد.

به مناسبت تولد ۲۵ سالگی بازی Half-Life، کمپانی ولو (Valve) آپدیتی برای این بازی منتشر و در کنار این به روزرسانی، کمی به بازی Counter-Strike 1.6 رسیدگی کرد. حال به نظر می‌رسد در این پروسه، ولو دری را به گذشته‌ی اولین نمونه‌ی آزمایشی بازی Left4Dead باز کرده است.

این نسخه‌ی اولیه از بازی Left4Dead با نام Terror Strike، بر اساس بازی Counter-Strike: Condition Zero ساخته شده بود. هسته‌ی گیم‌پلی بازی بر اساس Counter-Strike طراحی شده و در محیط بسته‌ای جریان داشت که پلیرها با سلاح‌های این سری، به مبارزه با تعداد انبوهی از زامبی‌ها می‌پرداختند.

این نمونه‌ی اولیه توسطی کاربری در توییتر یا همان پلتفرم X کشف و ویدیویی از آن پخش شد. سبک بازی نیز به گونه‌ای است که تعدادی از کاراکتر‌های تروریست بازی CS، باید به محیط‌های مختلفی از نقشه‌ی بازی رفته و بمب را آن جا قرار دهند و در این بازه زمانی، هوش مصنوعی‌های نیروی CT، همانند زامبی‌ها به سمت آن‌ها هجوم آورده و سعی در نابودی آن‌ها دارند.

نظر شما چیست آیا اگر Terror Strike به صورت رسمی عرضه می‌شد می‌توانست به موفقیت Left4Dead و یا حتی Counter-Strike دست یابد یا خیر؟

source

توسط