طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده به نظر می‌رسد که پروسه تولید Captain America: Brave New World در سال ۲۰۲۴ ادامه پیدا خواهد کرد.

به راه افتادن اعتصابات جنجالی هالیوود و همچنین انتقادات شدید نسبت به افت کیفیت فاحش آثار سینمایی و تلویزیونی MCU باعث شد تا استودیو مارول مجبور شود که پخش و اکران بسیاری از آثار خود را با تاخیر مواجه نماید. یکی از این آثار فیلم جدید کاپیتان آمریکا تحت عنوان Captain America: Brave New World (کاپیتان آمریکا: دنیای نو شگفت‌انگیز) نام دارد که ترس از شکست در گیشه، سران استودیو مارول را مجبور کرد تا پروسه فیلم‌برداری آن را باری دیگر به جریان انداخته و سکانس‌های جدیدی را ضبط نمایند.

حال خبرگزاری ددلاین گزارش داده که تاخیر اکران فیلم جدید کاپیتان آمریکا و موکول آن به سال ۲۰۲۵ میلادی سبب خواهد شد تا در ۲۰۲۴ شاهد اعمال تغییرات گسترده‌ای بر این پروژه باشیم. اثری که با استخدام یک نویسنده کاملاً جدید، در سال میلادی آینده باری دیگر پروسه فیلم‌برداری را تجربه خواهد کرد.

متیو اورتون که پیشتر نگارش فیلم‌نامه قسمت پنجم سریال Moon Knight (شوالیه ماه) را بر عهده داشت، به عنوان نویسنده جدید به پروژه کاپیتان آمریکا ۴ ملحق شده تا سکانس‌هایی که سال آینده فیلم‌برداری می‌شوند تا داستان‌نویسی کند.

علی‌رغم این که جزئیات داستانی چندانی از Captain America: Brave New World منتشر نشده اما می‌دانیم که آنتونی مکی باری دیگر نقاب کاپیتان آمریکای جدید دنیای سینمایی مارول را بر چهره خواهد زد تا با تهدیدات جدیدی در سطح بین‌المللی به مقابله بپردازد. اثری که برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط