پورعلی گنجی در این فصل فرم بدنی ایده‌آل و آمادگی بسیار خوبی داشت. او که یکی از بازیکنان اصلی و ثابت پرسپولیس بود، در تیم ملی هم جایگاه خوبی داشت اما با بدشانسی بزرگی مواجه شد.

او برای رسیدن دوباره به این جایگاه در تیم ملی و ساختن اطمینان خاطر برای هواداران پرسپولیس تلاش زیادی بعد از مصدومیت رباط صلیبی خود کرده بود. با این حال مرتضی پورعلی گنجی دوباره با همان مصدومیت سخت مواجه شد.

او در بازی دوستانه ایران با قطر در تورنمنت چهار جانبه اردن، با خطای خشن بازیکن حریف از ناحیه زانو آسیب شدیدی دید. این اتفاق کام هواداران ایرانی را که می‌توانستند از برد پرگل مقابل قطر شاد باشند، کاملا تلخ کرد.

مرتضی در هفته های گذشته پس از عمل جراحی خود مشغول فیزیوتراپی و انجام تمرینات اختصاصی زیر نظر پزشکان پرسپولیس و تیم ملی ایران بوده است. حال با نظر امیر قلعه‌نویی این مدافع مصدوم که مشغول تلاش برای بازگشت به میادین است، کاروان تیم ملی را همراهی خواهد کرد.

او در اردوی ایران در جام ملت‌ها کنار تیم خواهد بود و این اتفاق می‌تواند در روحیه پورعلی‌گنجی تاثیر مثبتی داشته باشد.

سایت فدراسیون در این خصوص نوشت: با پیشنهاد امیر قلعه‌نویی و موافقت فدراسیون فوتبال، مرتضی پورعلی‌گنجی که در تورنمنت اردن مصدوم شد، در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تیم ملی را همراهی خواهد کرد.

source

توسط mohtavaclick