امید حامدی‌فر بعد از بازی استقلال با نفت آبادان در میکسدزون استادیوم آزادی خواستار اصلاح قراردادش شد، ولی از آنجایی که اتفاقی رخ نداد، روز گذشته محل تمرین تیم را ترک و اعلام کرد تا حل نشدن مشکلش دیگر به تمرینات نمی‌آید.

گزیده‌ای از گفتگو امید حامدی‌فر با فرهیختگان را در ادامه می‌خوانید:

*در ابتدای فصل با من توافق می‌شود درصورت رضایت سرمربی تیم، قرارداد به چهار میلیاردتومان برسد و حالا خواستار افزایش شدم. واقعیت امر این است که از ابتدا هم قرارداد من همین رقمی هست که رسانه‌ها نوشته‌اند اما از آنجایی که در پیش‌فصل به من گفتند قراردادت را کم کن تا نیم‌فصل آن را به همین رقم برسانیم من با این موضوع موافقت کردم. هیچ وقت دوبرابر قراردادم را نخواستم و فقط همان رقم را خواستم.

*الان هم دارند روی این موضوع مانور می‌دهند که دوبرابر خواسته‌ام قرار بود در نیم‌فصل، قراردادم به رقم هشت و نیم میلیارد برسد و من هم قبول کردم. حتی این توافق را هم کردیم که اگر این مبلغ را پر نکردند یا تحت هر شرایطی من راضی به ادامه همکاری نبودم، رضایتم را بگیرم و بروم.

*در آن مقطع فقط می‌خواستند قراردادم را تحت هر شرایطی کم کنم با این توضیح که گفتند ما به طرق مختلف مبلغی که توافق کرده‌ایم را پرداخت می‌کنیم. الان هم نه رضایتم را می‌دهند که جدا شوم و نه قراردادم را اصلاح می‌کنند.

*در بین بازیکنان استقلال هم پایین‌ترین دریافتی را داشته‌ام. الان هم صراحتا اعلام می‌کنم باعث افتخارم هست که در نیم‌فصل دوم و در ادامه رقابت‌ها هم پیراهن استقلال را بر تن کرده و در این تیم بمانم اما به شرط آن که مطالباتم را بدهند.

*بر اینکه گفتم پول غذا هم ندارم؟ از این جمله من برداشت‌های اشتباهی صورت گرفت. من بیشتر مبلغی را که از باشگاه گرفتم صرف پول پیش‌خانه کرده و منظورم این بود که با این وضعیت، از پس مخارج روزانه‌ام مانده‌ام. در هر صورت من به‌عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای به امکانات حرفه‌ای و وعده‌های غذایی متفاوت نیاز دارم که هر کدام از اینها هزینه‌های خاص خودش را دارد. شاید من منظورم را بد گفتم اما زندگی یک فوتبالیست حرفه‌ای فارغ از بحث تغذیه، هزینه‌های دیگری را هم می‌طلبد که من در تامین آنها مانده‌ام.

source
تولید محتوا

توسط mohtavaclick