این شوی شبکه نمایش خانگی با «معین» و «علی پروین» گُل کرد

در صداتو ما امیر مهدی ژوله را داریم. یعنی با یک موجود ذاتا بامزه طرفیم که بار طنز برنامه را (با فرض نبودن بحرانی) می‌تواند به تنهایی هندل کند. اما نکته ویژه‌تر درباره او تسلطش در جایگاه یک داور و منتقد است. ویدئوهای وایرال شده از این برنامه نیز گویای همین مطلب است اما خب وایرال بودن حکم تایید بر نقد خوب نیست. شبنم مقدمی اما در سراسر برنامه روی سویه‌های بازیگری تمرکز دارد و در بحث موسیقی فرسنگ‌ها با سایر داوران فاصله دارد. «پیش تر نیز دیده بودیم در مسابقات ایرانیزه شده یکی از داوران کمی با فضای مسابقه نامانوس باشد. شبنم مقدمی البته حضور گرمی دارد، اما خب عدم سنخیت کامل داور با مسابقه می‌تواند کمک به شرکت‌کننده را تا حدی تقلیل دهد. اتفاقی که با جنس حضور شبنم مقدمی کمتر خواهد افتاد.

این شوی شبکه نمایش خانگی با «معین» و «علی پروین» گُل کرداین شوی شبکه نمایش خانگی با «معین» و «علی پروین» گُل کرد

درباره محسن کیایی باید گفت که نخستین محکش در مقام اجرا، نیاز به یک کارگردانی حرفه‌ای‌تر دارد. اینکه محسن کیایی کاراکتر بانکمی دارد بر کسی پوشیده نیست اما خلق کمدی در برخی از موقعیت‌ها نیاز به خلاقیت بیشتری دارد. شاید برای چنین موقعیت‌هایی، علیخانی الگوی بهتری باشد. او به عنوان مجری عصر جدید هیچ‌گاه حضور پررنگی نداشت و گاها با عبارات کوتاه و شاید بامزه، فضای برنامه را از یکنواختی خارج می‌کرد اما کیایی جای کار بیشتری دارد و به نظر می‌رسد در برخی اندازه‌ها هنوز به پختگی لازم نرسیده باشد.

این شوی شبکه نمایش خانگی با «معین» و «علی پروین» گُل کرداین شوی شبکه نمایش خانگی با «معین» و «علی پروین» گُل کرد

پیشتر نیز درباره عدم حضور خانم‌ها گفته بودیم. می‌دانیم که واقعیت چیزی نیست که در پلتفرم و صداوسیما دنبال می‌شود. فضای مجازی شاید راوی بهتری برای زندگی در عصر ماست. آوازها و استعدادها را خودتان هم میبینید. خانم‌ها هم دستی به آتش دارند. چیز بیشتری نمی‌توانیم بگوییم. صداتو اما با ایده‌های غافلگیرکننده‌اش گاها مخاطب را به وجد می‌آورد. ویدئوهای وایرال شده خود گویای این مطلب است. حضور برخی مثل علی پروین و شوخی‌ جالب ژوله با او یا حتی کشف راز «تنهاترین عاشق». به معین هم نقبی زده‌اند. کاش بیشتر شود.

تنهاترین عاشق برای فریدون فروغی نبود!

شخصی در این برنامه مدعی شد که خواننده ترانه مشهور «تنهاترین عاشق» فریدون فروغی نیست. روایت عجیب و باورنکردنی خواننده‌ای که ۱۶سال پیش قطعه‌ای را خواند و همه جا پخش شد و نام خواننده اصلی این قطعه مخفی ماند! سربازی که برای عشقش خواند و هیچ کس او را باور نکرد.

source
تولید محتوا

توسط mohtavaclick