تولید محتوا

اپل امروز اپلیکیشن توسعه‌دهندگان خود را برای رویداد WWDC 2024 به‌روزرسانی کرد. رویداد مذکور از دوشنبه هفته‌ی آینده آغاز می‌شود.

نسخه‌ی به‌روزرسانی‌شده‌ی اپلیکیشن توسعه‌دهندگان اپل میزبان ویدئوهای جلسات سال ۲۰۲۴ و کارگاه‌های خصوصی با مهندسان و طراحان اپل خواهد بود. اپل قصد دارد سخنرانی اصلی WWDC و رویداد State of the Union و دیگر جلسات توسعه‌دهندگان که در طول هفته برگزار می‌شود، ازطریق اپلیکیشن توسعه‌دهندگان استریم کند.

اپل با به‌روزرسانی اپلیکیشن توسعه‌دهندگان، ویدئوهای مرتبط و گزینه‌ای برای مشاهده سریع ویدیوها به‌صورت تمام‌صفحه روی گوشی آیفون در حالت افقی را اضافه و برخی باگ‌ها را رفع باگ‌ها کرده است.

استیکرهای برنامه توسعه دهندگان اپل در WWDC 2024

اپل با هر به‌روزرسانی پیش از WWDC، استیکرهای جدیدی معرفی می‌کند و امسال ۹ استیکر جدید در این به‌روزرسانی گنجانده شده است. بیشتر این استیکرها متحرک هستند و قابلیت اجرا در برنامه‌هایی نظیر فیس‌تایم و آی‌مسیج را دارند. این استیکر‌ها شامل لوگوی اپل و ویژن پرو و گزینه‌های ثابت اپل پارک و حیوانات هستند.

محوریت WWDC 2024 روی iOS 18 و iPadOS 18 و macOS 15 خواهد بود و انتظار نمی‌رود امسال سخت‌افزار جدیدی معرفی شود.

توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن WWDC به تمام امکانات ارائه‌شده‌ی اپل دسترسی داشته باشند. از سال ۲۰۲۰، بخش عمده‌ی رویداد WWDC به‌صورت آنلاین برگزار شده است و تمامی توسعه‌دهندگان می‌توانند جلسات را مشاهده و با کارمندان اپل ارتباط برقرار کنند.

source

توسط mohtavaclick